2024.02.26 Spotkanie środowiska przewodnickiego

2024.02.26 Spotkanie środowiska przewodnickiego

Zaproszenie na spotkanie środowiska przewodnickiego.

Zarząd Koła Przewodników w porozumieniu z Zarządem Oddziału PTTK w Rzeszowie zaprasza kolegę (koleżankę) Przewodnika na spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego, które odbędzie się w poniedziałek 26 lutego 2024 r. w Sali konferencyjnej siedziby Oddziału PTTK w Rzeszowie ul. Matejki 2 i rozpocznie się od godz. 16.30.

Proponujemy następującą tematykę spotkania:


1. Informacja Prezesa Zarządu Koła nt. działań w roku 2022 i 2023 oraz o planach na 2024 rok w tym zapotrzebowanie kadry przewodnickiej na tematykę szkoleń.
2. Kol. Łukasz Kuczmarz przybliży temat certyfikatu w szkoleniu przewodników
3. Propozycja wyjazdu integracyjnego przewodników – termin, miejsce itp.
4. Dyskusja o formach i częstotliwości spotkań, integracji, współpracy przewodników zrzeszonych w kołach, klubach przy Oddziale PTTK w Rzeszowie.

Na spotkaniu zapewniamy kawę, herbatę, ciasteczka, ciepłe danie (bigos).

Uwaga! Jest możliwość zorganizowania szkolenia 6 godzinnego zakończonego certyfikatem z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Odpłatność 50 zł od osoby, musi się zgłosić co najmniej 20 chętnych.

Dokładny termin do uzgodnienia (któraś sobota marca lub kwietnia). Chętni proszeni o zgłoszenie i wpłatę na spotkaniu.

Z turystycznym pozdrowieniem

Serdecznie zapraszamy wszystkie koleżanki i kolegów przewodników turystycznych zarówno górskich jak i terenowych Prosimy o niezawodne przybycie!

Uczcijmy razem Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego!

Zarząd Koła Przewodników Terenowych i Beskidzkich przy Oddziale PTTK w Rzeszowie
Zarząd Koła Przewodników tel. 663 926 391, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.