13.06.2021 - Oddział PTTK w Rzeszowie, Koło Terenowe nr 32 zapraszają na wycieczkę z cyklu „Szlakiem wież widokowych Pogórzy Karpackich” - Liwocz

13.06.2021 - Oddział PTTK w Rzeszowie, Koło Terenowe nr 32 zapraszają na wycieczkę z cyklu „Szlakiem wież widokowych Pogórzy Karpackich” - Liwocz

Termin wycieczki: 2021-06-13 08:53
Cena od: 75

Niedziela z przewodnikiem PTTK i … maseczką

 

 1. Zbiórka uczestników o godz. 30 – Dworzec Główny PKS w Rzeszowie (stanowisko „M”). Wyjazd o godz. 7.45
 2. Przejazd na trasie: Rzeszów- Strzyżów – Frysztak – Kołaczyce – Ujazd.

Przejście piesze na trasie: Ujazd (Krzyż Milenijny) - jeden z najwyższych w Polsce, mierzący 40 m wysokości - Liwocz 562 m (wejście na  platformę widokową) – Czermna.

 1. Zwiedzamy: Sanktuarium Chrystusowego Krzyża i Matki Bożej Królowej Pokoju - „Podkarpackie Medjugorie” na Liwoczu, drewniany kościół p.w. św. Marcina z Tours w Czermnej (jeden z cenniejszych drewnianych zabytków sakralnych Małopolski).
 2. Czas przejścia 4 godz., ok. 12 pkt GOT.
 3. Prowiant zabieramy ze sobą - nie jest przewidziana przerwa na posiłek.
 4. Planowany powrót do Rzeszowa ok. godz. 17.30
 5. Wracamy wcześniej, by umożliwić wzięcie udziału w wyborach prezydenckich w Rzeszowie

   

  Wpisowe:  

  • 75 zł członkowie PTTK
  • 85 zł pozostali uczestnicy

   

  Wpisowe zawiera obowiązkowe opłaty: 2 zł na TFG i 2 zł na TFP (bezzwrotne). W ramach wpisowego: przejazd, ubezpieczenie NNW, opieka przewodnika, środki dezynfekcyjne. 

  UWAGA!!! - Uczestnicy, nie należący do PTTK, którzy zgłoszą się  po godz. 14.00 ostatniego dnia roboczego przed wycieczką, ubezpieczają się we własnym zakresie !!! Zapisy drogą telefoniczną tel. 17 85 367 55 lub osobiście w Biurze Oddziału.   Wpłat należy dokonać gotówką lub kartą w biurze lub na konto Oddziału PTTK w Rzeszowie:  Nr konta: 90 1240 2614 1111 0000 3958 8742 – w terminie max. 3 dni od daty zgłoszenia.  Brak wpłaty w w/w terminie powoduje skreślenie z listy.

  Zapisy także przez system rezerwacyjny Biura Podróży: https://pttkrzeszow.pl/

  W związku z sytuacją epidemiczną i różnymi ograniczeniami oraz zaleceniami, KAŻDY uczestnik będzie proszony o podpisanie oświadczenia. Przed wejściem do autokaru, należy przekazać przewodnikowi podpisany dokument (z datą rozpoczęcia wycieczki). Będzie go można także podpisać na miejscu. Zachęcamy do wcześniejszego wydruku – oszczędzimy czas ☺.

  Odmowa podpisania oświadczenia, 

  skutkuje wykluczeniem z uczestnictwa w wycieczce, bez zwrotu wpisowego.

  Zapraszamy

  Wycieczkę poprowadzi:

  Robert Szura przewodnik beskidzki


Drukuj   E-mail